2014 m. vasario 24 d., pirmadienis

Lay out New home


Nice and sunny day I am here with new traditional layout 12x12:
Gaminau konkursui
pagal schemą:

Pirmą kartą tap greitai pavyko padaryti skrebuką.
Truputį apie darbo eigą:
Rėmą aplink nuotrauką išsikirpau su Silhoutette, Užrašas "sweet home" ant rėmo taip pat užrašytas su šia mašinyte, kitas žodis ranka. Tada susidėjau popierius, prisiuvau, apsiuvau. Pagrindo popierius iš basi grey, kiti popieriukai iš my mind's eye ir basic grey. Pritaškavau su akriliniais dažais. Didžiosios raides nudažytos, mažas pirkau labai seniai iš www.spalvunamai.lt.
 Tiesa rudi taškai taip pat akriliniai, tik klijuoti. Juos pasidariau paparastai: tirštą akrilinių dažų mase pritaškavau ant kepimo popieriaus, jie išdžiūva ir galima naudoti   :)

Nuotrauka daryta pernai, pirma foto naujai suremontuotuose namuose, puikiai matosi paprastas mūsų rytas. Vaikai pusryčiauja su multiku per tv, aš su late ir ipad :)


4 komentarai:

 1. Love your page, Thank you for joining the MyCreativeScrapbook.com sketch challenge

  AtsakytiPanaikinti
 2. Great layout! Love the color scheme! The title is awesome and your photo is so sweet! I hope you love your new home! All the best! A new fan! http://mybeaner.blogspot.ca/ :) Come visit! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Absolutely adorable!! Thanks for joining in the fun at My Creative Sketches!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Great layout! Thanks for joining our challenge at My Creative Sketches!

  AtsakytiPanaikinti

Krikštynų rinkinys rankomis gamintas

Rankų darbo krikštynų rinkinys. Ramių smelio, late kreminių spalvų. Vardinis krikštynų rinkinys tinkantis tiek mergaitei tiek berniuikui. R...