2014 m. vasario 25 d., antradienis

Rankų darbo Kūdikio pasiekimų albumas

Labas vakaras,

Šiandien noriu pasidalinti kūdikio pasiekimu albumu, tiesa dar nepilnas, tad viešai pasižadu dar šiemet baigti :) Aš jį gaminti pradėjau dar prieš 3 metus, tačiau taip atsitiko, kad tik dabar galiu po truputį baiginėti. Albumas skirtas užfiksuoti pasiekimus per mėnesį,pradedant, svoriu, ūgiu, ir baigiant pirmaisiais žingsniais ar žodžiais. Albumas skirtas  pirmiems metams. (Kaip gerai, kad viską esu užsirašius :)) ir šiaip mėgstu vaikus fotografuoti be progos.
Taigi albumas 20x10 cm, labai kietu viršeliu, įrištas su zutter bind it all. Papuoštas raštuotu popieriumi.
Viduje kiekvienam mėnesiui skirta po du lapus. Vienas lapas - tai suklijuoti du akvarelinio popieriaus
( be rugščių) lapukai, kuriuos nudažiau akriliniais dažais. Visus lapus ir viršelį pasiruošiau vienu kartu, taip bandžiau išgauti vientisumą :) Taip pat sau nusistačiau temą juostelės ir žirneliai, aišku atsirado ir širdelės ir gėlytės, bet juk tai panašu į žirnelius....Tiesa dar kiekvieno lapo kraštai pasendinti (su dilde).
Priešlapyje ką tik gimusio vaiko nuotrauka ir visi duomenys. Pirmą mėnesį dariau dar prieš 3 metus ir gaminau tradiciškai (bent jau man). Susiradau nuotraukas, sugalvojau ką ir kaip. Tačiau kitus mėnesius pagalvojau reikia daryti atvirkščiai, pagaminti albumą, o po to žiūrėti kaip pavyks man jį praktikoje naudoti. Taip darau tam, kad suprasčiau kaip geriau pagaminti albumą, kurį gali padovanoti ir tik tada žmogus susiklijuos nuotraukas.
Šiandien dienai supratau, kad tikrai reikia padaryti įpjovas paspartukuose, arba dėti spec kampukus. :)
Tai tiek... Būčiau be galo dėkinga už komentarus :)

4 komentarai:

Krikštadėžė ir krikštynų linkėjimų knyga švelniai rožinės spalvo

Labai švelnios rausvos, krikštynų linkėjimų knyga ir deranti krikštadėžė. Rankomis gaminta krikštynų palinkėjimų knyga yra 20x20 cm dydžio...